Uručen poklon kapitenu Zvijezde Mujčiću povodom 100 odigranih susreta za Zmajeve
Pred susret sa Tuzla City-jem , kapetan FK Zvijezda, Mujčić, obilježio je značajan trenutak u svojoj karijeri – 100 odigranih susreta za Zmajeve. U prigodnoj ceremoniji, poklon mu je uručio predsjednik kluba Dino Hanasanović, uz prisustvo člana Upravnog odbora Edisa Moranjaka.
Mujčić, koji je svojim zalaganjem i vodstvom ostavio dubok trag u timu, zahvalio se na podršci i istakao važnost zajedništva u ostvarivanju sportskih uspjeha. Ovaj gest ne samo da simbolizira njegov doprinos klubu, već i kontinuiranu posvećenost kluba razvoju talentiranih igrača.
Upravni odbor i svi navijači Zvijezde s nestrpljenjem očekuju buduće uspjehe Mujčića i njegovih saigrača, nadajući se novim pobjedama i dostignućima na sportskom terenu.
Gradačački glas