NK Zvijezda i FK Budućnost rezmirizali u sjajnom susretu na Tušnju

Viđeno šest pogodaka

Jučer su prijateljsku utakmicu na pomoćnom terenu stadiona TUšanj odigrale ekipe Zvijezde i Gradačca i Budućnosti iz Banovića, a utakmica je završena bez pobjednika, rezultatom 3:3.

U izuzetno dobroj i efikasnoj utakmici viđeno je šest pogodaka i još nekoliko sjajnih šansi na obje strane, ali utakmica je završena bez pobjednika.

Od samog početka utakmice Banovićani su kontrolisali igru i imali su vodstvo tokom cijelog prvog poluvremena, ali uporni igrači Zvijezde su se uspijevali rezultatski vratiti u igru, te su na poluvrijeme otišli sa golom zostatka.

U drugom poluvremenu treneri su izveli druge sastave, te su tako odlučili vidjeti šta i ostali igrači mogu. Upornost Zvijezde se isplatila u 62. minuti kada Janjić nakon kornera pogađa za izjednačenje. Nakon toga obje ekipe su pokušale da postignu jošt jedan pogodak, ali unatoč dobrim prilikama rezultat je ostao 3:3.

Golove u prvom poluvremenu za Zvijezdu postigli su Mehić i Šarić, dok su za Budućnost pogađali Džinić i Dedić koji je postigao dva gola.

2 thoughts on “NK Zvijezda i FK Budućnost rezmirizali u sjajnom susretu na Tušnju

• 10/10/2022 at 7:59 am