ČUDESAN PREOKRET UNITEDA! RONALDO HEROJ OLD TRAFFORDA, 3 GOLA BAYERNA U 5 MINUTA

Kompletirano je 3. kolo Lige prvaka, večer je obilježio čudesan povratak Manchestera protiv Atalante

Atalanta je poražena kod Manchester Uniteda u dvoboju 3. kola skupine F Lige prvaka s 2-3.

Takav kraj se i nije mogao naslutiti nakon prvog poluvremena jer su Talijani vodili 2-0. U 15. minuti Pašalić se našao na pravom mjestu te je iz blizine svladao domaćeg vratara De Geu za 1-0. Atalanta je cijelo prvo poluvrijeme odigrala odlično, bila je kontinuirano opasna, a u 29. minuti je povećala na 2-0 golom Demirala.

No, baš sve na travnjaku se promijenilo u drugom poluvremenu, točnije od 53. minute kada je Rashford smanjio na 1-2. U valovima je Manchester United napadao. Atalantu su spašavali okvir vrata i vratar Musso, no do kraja nije izdržala. Prvo je Maguire izjednačio u 75. minuti, a u 81. se ukazao Cristiano Ronaldo i zabio za potpuni preokret.

U skupini H aktualni pobjednik Lige prvaka Chelsea vrlo lako je kao domaćin slomio švedski Malmö te je pobijedio 4-0. Po dva pogotka Chelsea je postigao u oba poluvremena. Dva puta je s bijele točke bio miran Jorginho, a još su po pogodak dodali Christensen i Havertz. BiH reprezentativac Adi Nalić je igrao od 58. minute.

U skupini G je ranije Red Bull Salzburg svladao Wolfsburg 3-1, dok su Lille i Sevilla odigrali bez pobjednika, ali i bez golova.

U skupini E Bayern je zadržao stopostotni učinak. Nakon Barcelone i kijevskog Dinama Bavarci su ovaj put slavili na Luzu u Lisabonu gdje su pobijedili Benficu 4-0. Sve do 70. minute mreže s mirovale, a tada je domaću zatresao Sane. Tada je počelo puštati sa svih strana u domaćoj obrani pa su još zabili Everton (autogol), Lewandowski i ponovno Sane.

18.45: Barcelona – Dinamo Kijev 1:0 (Pique 36’)

18.45: RB Salzburg – Wolfsburg 3:1 (Adeyemi 3, Okafor 65’, 77’ / Nmecha 15’)

21.00: Manchester United – Atalanta 3:2 (Rashford 53’, Maguire 75’, C. Ronaldo 81’ / Pašalić 15’, Demiral 29’)

21.00: Benfica – Bayern 0:4 (Sane 70’, 84’, Everton 80’ ag., Lewandowski 82’)

21.00: Chelsea – Malmo 4:0 (Christensen 9’, Jorginho 21’ p., 57’ p., Havertz 48’)

21.00: Lille – Sevilla 0:0

21.00: Young Boys – Villarreal 1:4 (Elia 77’ / Pino 6’, G. Moreno 16’, Alberto Moreno 88’, Chukwueze 90'+2’)

21.00: Zenit – Juventus 0:1 (Kuluševski 86’)