Inter ispao iz Lige prvaka, Barcelona i Borussia Dortmund idu dalje

Barcelona je meč posljednji meč grupne faze protiv Intera igrala bez Messija i Piquea, ali je bez obzira na to vrlo hrabro zaigrala na Giuseppe Meazzi. U 23. minuti Perez postiže gol za 0:1, no Lukaku u 44. minuti postiže gol i tako pred poluvrijeme vraća svoj tim u igru.

Šišmiši šokirali Kopljanike: Ajax u Evropskoj ligi, Valencija i Chelsea idu dalje

Valencija i Chelsea igrat će u osmini finala Lige prvaka, dok će Ajax takmičenje nastaviti u Evropskoj ligi. Valencija je u posljednjem kolu slavila na gostovanju u Amsterdamu rezultatom 1:0, dok je Chelsea bio bolji od Lillea s 2:1.

Lyon je na poluvremenu gubio rezultatom 2:0 od Leipziga. Za goste iz Njemačke su pogađali Forsberg i Werner, obojica s bijele tačke, a onda u nastavku su Lavovi zaigrali puno bolje i osigurali prolazak dalje.

7 thoughts on “Inter ispao iz Lige prvaka, Barcelona i Borussia Dortmund idu dalje