Zvijezda poražena, sudijski “cirkus” se nastavlja!

Sudijska lakrdija u režiji glavnog sudije Sanela Silića i njegovih pomoćnika Edina Zjakića i Hasana Nanića.

U prvom poluvremenu nakon terenske inicijative Zvijezde domaćinu je dosuđen penal, nakon očiglednog prekršaja nad golmanom Zvijezde Ružićem u petercu gdje je po pravilima on “vladar”, nakon tog prekršaja koji nije dosuđen Ružiću lopta ispada iz ruku te dolazi do Janjića nad kojim je također bio prekršaj – domaći igrač ga udara laktom, tek nakon toga igrači Zvijezde prave prekršaj za penal.. dakle Zvijezdi nisu dosuđena 2 očigledna prekršaja.

Do kraja prvog poluvremena Silić nastavlja sa “sjeckanjem” igre. Drugo poluvrijeme Zvijezda dosta bolja na početku što je krunisano golom Šarkanovića. Nakon čega nastaje pomalo komična situacija, naime pomoćni sudija signalizira “gol aut” dok glavni sudija Silić jasno podiže ruku visoko u zrak, što bi značilo da je signalizirao “ofsajd” . Dakle dva sudca se nisu mogla dogovoriti na koji način će poništiti potpuno regularan pogodak.

Nakon toga Zvijeda nastavlja sa napadima na protivnički gol i dolazi do izjednačenja preko Jazvina. Poslije toga domaći postižu drugi pogodak, što je na kraju bilo i konačan rezultat (2-1).

Naravno poslije gola domaćina Silić nastavlja sa sjeckanjem igre. Treba napomenuti da ni publika u Vitezu nije bila bajna, naime pojedini domaći su psovkama vrijeđali gostujuće navijače. POSTAVLJA SE PITANJE : KO I ŠTA IMA PROTIV ZVIJEZDE?!